Logo
Chimpanzee Energy gel Ananas - Pina Colada 35 g

Chimpanzee Energy gel Ananas - Pina Colada 35 g

49 Kč

Dnes jsme vybrali: Chimpanzee Energy gel Ananas - Pina Colada 35 g kvalitní značky Chimpanzee - toto zboží zakoupíte výhodně za 49 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1999 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 8594157871672
Do obchodu

Popis

Chimpanzee

Chimpanzee Energy gel Ananas - Pina Colada 35 g

Základem je BIO agávový sirup (fruktóza), jehož výhodou je nízký glykemický index a efektivní vstřebávání v trávícím ústrojí. V kombinaci se 100 % ovocnými koncentráty, bez dalších přidaných cukrů, aromat a barviv tvoří Chimpanzee Energy Gel jednoduché řešení pro doplnění okamžité energie v průběhu sportovního výkonu.

Složení: BIO agávový sirup 84 %, ananas 9 %, kokos 6 %, citron 1 %

JE MOŽNÉ KOMBINOVAT S OSTATNÍMI PRODUKTY CHIMPANZEE?

Zcela jistě ano! Sacharidy jsou hlavním zdrojem energie při fyzické aktivitě a doporučujeme je vhodně kombinovat z různých zdrojů. Každé tělo, každý organismus je unikátní a musíme najít pro nás vhodné kombinace zdrojů energie. Chimpanzee nabízí ucelenou nabídku kvalitních produktů, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na aktivní a zdravý životní styl.

PRO KOHO JE ENERGY GEL URČEN?

Primárně pro výkonnostní sportovce - cyklisty, běžce nebo triatlonisty. Nicméně díky jednoduchému a přírodnímu složení mohou být konzumovány kýmkoliv, kdo potřebuje rychlý a kvalitní zdroj energie.

JAK SE ENERGY GEL KONZUMUJE?

Obecně se dá říci, že výkonnostní sportovci potřebují konzumovat 200 - 400 kalorií za hodinu. Kombinovat se doporučuje více zdrojů, jako gely, bonbony, tyčinky nebo nápoje.

Jedno balení Chimpanzee ENERGY GEL může být konzumováno 15 minut před výkonem pro sacharidové nasycení a další 1 - 2 během další hodiny výkonu.

Doporučujeme vždy zapít vodou.
Energy gel Ananas - Pina Colada je určen především pro cyklisty, běžce nebo triatlonisty.

Parametry produktu Chimpanzee Energy gel Ananas - Pina Colada 35 g

  • Název: Chimpanzee Energy gel Ananas - Pina Colada 35 g
  • Cena: 49
  • EAN: 8594157871672
  • Výrobce: Chimpanzee
  • Kategorie: Sportovní výživa | Energie
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag