Logo
Chilli mash Naga Bhut Jolokia se semínky 100 ml

Chilli mash Naga Bhut Jolokia se semínky 100 ml

109 Kč

Nejprodávanější Chilli mash Naga Bhut Jolokia se semínky 100 ml od kvalitního výrobce Chilli Doctor - toto zboží si můžete nechat poslat za hustou cenu 109 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1999 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 8595660100068
Do obchodu

Popis

Chilli Doctor

POPIS

Společnost Chilli Doctor je dodavatelem všech druhů sušených i tekutých výrobků z chilli papriček. Jejich primární činnost je především velkododavatelství chilli papriček pro firmy, které je následně zpracovávají. Papričky vykupují přímo od pěstitelů z celého světa po celý rok, a tudíž je zajištěna neustálá dostupnost chilli papriček. Prioritou Chilli Doctor je kvalita papriček, jejich co nejkratší možná dodací lhůta a maximální trvanlivost.

Chilli mash z jedné z nejpálivějších chilli papriček světa Bhut Jolokia (někdy známá jako Naga Jolokia). Lahvička obsahuje 100 ml chilli mashe se sytě červenou barvou, který obsahuje semínka chilli papriček a sůl. Mash vzniká rozdrcením čerstvých chilli papriček odrůdy Bhut Jolokia (Naga Jolokia) společně se solí. Tato směs se pak nechá několik měsíců kvasit. Vznikne chilli mash s pálivostí 120 000 SHU, který se výborně hodí pro doostřování pokrmů, k přípravě omáček, sals nebo dipů. Chilli paprička Bhut Jolokia s pálivostí 1 041 4217 je známá tím, že snižuje teplotu organismu a tím chrání tělo ve vedrech a také tím, že se z ní vyrábí velmi účinné pepřové spreje. Tekuté chilli mash je v České republice žhavou novinkou. Vyzkoušejte tento unikátní produkt z chilli nebo darujte opravdu originální dárek, který potěší všechny milovníky pálivých specialit.

SPECIFIKACE

Složení: chilli papričky Bhut Jolokia (Naga Jolokia), sůl (14-17 %) 

Stupeň pálivosti: star2 star2 star star star (120 000 SHU)

Objem: 100 ml

Země původu: USA

Vhodné k: ochucení pokrmů, do omáček, sals, dipů

praktické rady

Co je to MASH?  

Mash vznikne rozdrcením čerstvých chilli papriček společně se solí. Tato směs se nechá 2 až 6 měsíců fermentovat (kvasit). Výtažek z kůže, semínek a dužiny chilli papriček poskytne mashi intenzivní a bohatou chuť. Občas se přidá ocet kvůli zastavení fermentace. Kromě chilli papriček, soli a octa neobsahuje mash žádné jiné látky ani konzervanty. Mash se používá k přípravě omáček, dipů, sals a k ochucení pokrmů. 

Parametry produktu
  • Název: Chilli mash Naga Bhut Jolokia se semínky 100 ml
  • Cena: 109
  • EAN: 8595660100068
  • Výrobce: Chilli Doctor
  • Kategorie: Potraviny | Chilli | Chilli omáčky
Všechny produkty od výrobce
shopping-bag
Druh papričky Stupeň pálivosti [SHU]
Jalapeño 5 000
Chipotle 7 500
Serrano 20 000
Cayenne 45 000
Tabasco 50 000