Logo
Carino Healthcare 100% kokosový olej 500 ml

Carino Healthcare 100% kokosový olej 500 ml

459 Kč

Hit z katalogu: Carino Healthcare 100% kokosový olej 500 ml od známé značky Carino - tento produkt nabízíme téměř zdarma za 459 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: X000OKXVSH
Do obchodu

Popis

Carino

Carino Healthcare 100% kokosový olej 500 ml

Na rozdíl od klasického kokosového oleje MCT olej má neutrální  chut, žádnou kokosovou příchuť je flexibilní v kuchyni. Je vhodný pro neprůstřelnou kávu, koktejly, obiloviny,smoothie, nápoje, polévky, džusy, čaje, omáčky, kávové šálky a saláty. Vysoce kvalitní olej středního řetězce se získává výhradně z kokosových ořechů. Náš MCT olej není smíchán s jinými oleji a sestává ze 70% kyseliny kaprylové C8 a 30% kyseliny kaprinové C10. Díky vysokému obsahu  C8 kyseliny kaprylové je náš MCT olej 7x výhodnější než klasický kokosový olej, ten má jiný poměr těchto kyselin. 

BEZ PŘÍDANÝCH LÁTEK, BEZ GENETICKÉ ÚPRAVY A 100% VEGAN: Zvláště v ketogenní stravě hrají významnou roli dobré oleje / tuky a doplňky stravy. Olej MCT můžete používat jako běžný olej na vaření. Je ideální pro zdravou, vědomou a veganskou výživu. Ideální pro nízký obsah karbidu, paleo, atkiny, keto, ketogenní stravu a nízký počet karbohydrátů. 

BEZ PŘÍSAD: Tento zcela přírodní olej je vhodný ke konzumaci ve všech dietách. Neobsahuje pšenici, mléko, vejce, arašídy a měkkýše a pochází výhradně z kokosů bez GMO. MCT olejový extrakt je bez zápachu, bez chuti a může být nahrazen nebo nahrazen konvenčními oleji. Nepoužíváme PALMOVÝ OLEJ  v našem oleji MCT. Vhodná jako přísada  i k proteinům nebo doplňek v syrovátkových bílkovinách.

Složení: 100% MCT olej (extrahovaný z kokosového oleje)

 

MCT OLEJ VYROBENÝ ZE 100% KOKOSOVÉHO OLEJE A OCHUTNEJTE NEUTRÁLNÍ CHUŤ: Na rozdíl od klasického kokosového oleje MCT olej má neutrální  chut, žádnou kokosovou příchuť je flexibilní v kuchyni

Parametry produktu Carino Healthcare 100% kokosový olej 500 ml

  • Název: Carino Healthcare 100% kokosový olej 500 ml
  • Cena: 459
  • EAN: X000OKXVSH
  • Výrobce: Carino
  • Kategorie: Zdravé potraviny | Oleje | Kokosový olej
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag