Logo
Bamix G350 Profi Gastro

Bamix G350 Profi Gastro

6990 Kč

Udělejte si radost: Bamix G350 Profi Gastro oblíbené značky Bamix - tento artikl je v tento okamžik v perfektní akci za 6990 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Naplníte-li košík zbožím nad 1999 Kč, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 7610497600978
Do obchodu

Popis

Bamix

POPIS

Tyčový mixér PROFI Gastro od výrobce Bamix má příkon 350 W, dva rychlostní stupně (1. stupeň - 18 000 ot./min., 2. stupeň 22 000 ot./min.) a je možné jej nepřetržitě používat až 5 minut. Mixér Bamix má prodlouženou nohu, která umožňuje ponor až do 39 cm a můžete naráz mixovat až 30 l. Díky tomu je vhodný i pro restaurace, cukrárny nebo třeba do školní jídelny. Vhodný na přípravu zeleninového pyré, hustých omáček, polévek nebo ovocných sorbetů ve velkém množství.

Součástí balení jsou 4 nástavce a držák na zeď. Multifunkční nůž umožňuje sekání, drcení a mixování syrové i vařené zeleniny, ovoce, přípravu přesnídávek, zpracuje i led a mražené ovoce. Perfektní při přípravě omáček, polévek, lehkých a tekutých těst, ledové tříště a zmrzliny. Nůž na maso je určen na mixování syrového i vařeného masa. Díky noži i tuhé potraviny získají nadýchanou a krémovou konzistenci. Míchací disk využijete při míchání a mixování koktejlů, výživných nápojů, ovocného i zeleninového pyré, připravíte s ním fresh juice nebo třeba domácí majonézu. Získáte díky němu jemnou a zároveň nadýchanou konzistenci. Šlehací disk šlehá a provzdušňuje, což se bude hodit při šlehání smetany nebo bílků. S tímto nástavcem našleháte omáčky, krémové polévky a připravíte lehké, jemné, nadýchané pokrmy.

Ponorný mixér má součásti, které přicházejí do kontaktu s potravinami vyrobeny z nekorodujících materiálů, které nepřejímají pachy ani chutě. Motor tyčového mixéru je velmi výkonný, šetří energii a zároveň je tichý a nevibrující. Otevřená hlava mixéru přináší optimální cirkulaci surovin a snadné čištění. Oceníte nadčasový a elegantní design, kompaktnost, vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Výrobky Bamix splňují švýcarské standardy ručního zpracování a každý kus je pečlivě kontrolován.

Expedujeme do dvou pracovních dní od objednání. 

SPECIFIKACE

Výška mixéru: 50 cm

Ponor: 39 cm

Délka nohy: 29 cm

Příkon: 350 W

Rychlost: 18 000 - 22 000 otáček/min.

Počet rychlostí: 2

Doba nepřetržitého provozu: 5 min.

Hmotnost: 1,2 kg

Délka el. kabelu: 180 cm

Max. mixované množství naráz: 30 l

Materiál: nekorodující materiály

Barva: bílá

Příslušenství: 4 nástavce (multifunkční nůž, nůž na maso, šlehací disk, míchací disk), držák na zeď

VÝHODY A NEVÝHODY

Všechny produkty od výrobce
shopping-bag
plus

Tyčový mixér je výkonný, úsporný, tichý, nevibrující.

Otevřená hlava mixéru zajišťuje optimální cirkulaci surovin a snadné čištění.

Nadčasový design, kompaktnost. 

2 rychlostní stupně.

Nepřetržitý chod až 5 minut.

Součástí balení jsou 4 nástavce (nůž, na maso, multifunkční nůž, šlehací disk, míchací disk), držák na zeď.

Ponorný mixér má prodlouženou nohu umožňující ponor až do 39 cm  - možnost naráz mixovat až 30 l. Vhodný do restaurací, cukráren, školních jídelen. .

Ideální na přípravu hustých omáček, polévek, zeleninových pyré, ovocných sorbetů ve velkém množství.