Logo
Apecafé Káva India Monsooned Malabar 500 g

Apecafé Káva India Monsooned Malabar 500 g

318 Kč

Prestižní Apecafé Káva India Monsooned Malabar 500 g od populární značky Apecafé - tento artikl objednávejte s výjimečnou slevou za 318 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Naplníte-li košík zbožím nad 1999 Kč, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 8594010533709
Do obchodu

Popis

Apecafé

Apecafé Káva India Monsooned Malabar 500 g

Tato káva je jednou z několika málo druhů, které jsou zpracovány jiným způsobem než je obvyklé a to z ní dělá velmi ceněnou zvláštnost z pobřežní oblasti Malabar.

Ojedinělá a nevšední je závěrečná fáze při zpracování zrn, která u žádné jiné kávy neprobíhá. Ve chvíli, kdy jsou zrnka již zbavena dužiny, očištěna a mohla by být balena do pytlů a exportována, přichází na řadu “monzunování”. To probíhá uskladněním kávy v otevřených skladech, kde vane mořský vánek a hlavně proudí vlhký “monzunový vzduch”. Pytle se zrny leží ve skladu přibližně 3-4 měsíce, během kterých je na ně pečlivě dohlíženo a jsou pravidelně kontrolovány a přehazovány kvůli regulaci vlhkosti. Po uplynutí této doby se zrna z pytlů opět vysypou, jsou opět kontrolována, nechají se vyschnout od přebytečné vlhkosti, vyleští se a až nyní jsou balena pro vývoz.

Typ: Zrnková káva
Káva India Monsooned Malabar vytvoří krásnou a hustou pěnu, ze které se line kakaovo - oříškové aroma.

Parametry produktu Apecafé Káva India Monsooned Malabar 500 g

  • Název: Apecafé Káva India Monsooned Malabar 500 g
  • Cena: 318
  • EAN: 8594010533709
  • Výrobce: Apecafé
  • Kategorie: Nápoje | Káva | Indická káva
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag