Logo
Apecafé Káva India Monsooned Malabar 250 g

Apecafé Káva India Monsooned Malabar 250 g

186 Kč

Ve slevě je Apecafé Káva India Monsooned Malabar 250 g se známou značkou Apecafé - tento produkt koupíte za jedinečnou cenu 186 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1999 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8594010533693
Do obchodu

Popis

Apecafé

Apecafé Káva India Monsooned Malabar 250 g

Tato káva je jednou z několika málo druhů, které jsou zpracovány jiným způsobem než je obvyklé a to z ní dělá velmi ceněnou zvláštnost z pobřežní oblasti Malabar.

Ojedinělá a nevšední je závěrečná fáze při zpracování zrn, která u žádné jiné kávy neprobíhá. Ve chvíli, kdy jsou zrnka již zbavena dužiny, očištěna a mohla by být balena do pytlů a exportována, přichází na řadu “monzunování”. To probíhá uskladněním kávy v otevřených skladech, kde vane mořský vánek a hlavně proudí vlhký “monzunový vzduch”. Pytle se zrny leží ve skladu přibližně 3-4 měsíce, během kterých je na ně pečlivě dohlíženo a jsou pravidelně kontrolovány a přehazovány kvůli regulaci vlhkosti. Po uplynutí této doby se zrna z pytlů opět vysypou, jsou opět kontrolována, nechají se vyschnout od přebytečné vlhkosti, vyleští se a až nyní jsou balena pro vývoz.

Typ: Zrnková káva
Káva India Monsooned Malabar vytvoří krásnou a hustou pěnu, ze které se line kakaovo - oříškové aroma.

Parametry produktu Apecafé Káva India Monsooned Malabar 250 g

  • Název: Apecafé Káva India Monsooned Malabar 250 g
  • Cena: 186
  • EAN: 8594010533693
  • Výrobce: Apecafé
  • Kategorie: Nápoje | Káva | Indická káva
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag