Logo
ANTI-COVID Dezinfekce 1 l

ANTI-COVID Dezinfekce 1 l

129 Kč

Jakostní ANTI-COVID Dezinfekce 1 l od oblíbené značky Anti-covid - tento artikl nepropásněte za jedinečnou cenu 129 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1999 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 8595642003257
Do obchodu

Popis

Anti-covid

ANTI-COVID Dezinfekce 1 l

Dezinfekční přípravek pro dezinfekci rukou a povrchů.

Vyrobeno na základě doporučené receptury WHO.

Přípravek ničí: bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.).

Návod k použití: Naneste dezinfekci do dlaní a rovnoměrně rozetřete. Nevynechejte kožní záhyby, nehtová lůžka, zápěstí. Neoplachujte! Použití max. 10x denně. Jelikož je dezinfekce na bázi alkholu, způsobuje tak vysychání kůže. Doporučujeme mazat regeneračním krémem na suchou kůži, abychom pokožku hydratovali.

Pokyny pro bezpečné zacházení - všeobecné​: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Pokyny pro bezpečné zacházení - prevence: Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
Uchovávejte obal těsně uzavřený.

Pokyny pro bezpečné zacházení:

Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Roztok obsahuje účinné látky: ethanol (75 - 90 %), glycerol (1 - 5 %), peroxid vodíku 35% (1 %).

Skladovatelnost: 6 měsíců
Dezinfekční přípravek na bázi ethanolu, který je vhodný pro všechny věkové kategorie. Je možné použít i k dezinfekci povrchů.

Parametry produktu ANTI-COVID Dezinfekce 1 l

  • Název: ANTI-COVID Dezinfekce 1 l
  • Cena: 129
  • EAN: 8595642003257
  • Výrobce: Anti-covid
  • Kategorie: Přírodní kosmetika | Ekodrogerie pro domácnost | Dezinfekce
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag